KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334078
nr 1733 4078
Lennart Hall
(1921-2013), Sverige
Oljemålning, Signerad. Dalgång vid Jete. Olja på duk, 53x79 cm, yttermått inklusive ram: 58x85 cm
Lennart Hall, svensk bildkonstnär född 1921, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:31:18
20/10 16:18:41